Perfect luggage [] Idealny bagaż podręczny

Perfect luggage


Fashion

20 June 2016

IMG_0989 - Copy IMG_0992 IMG_0993 IMG_0994

Short break from the routine – it was something I extremely needed. I didn’t even realize how much.. Despite the fact that I needed another week to get into the usual fast pace of my life, the time spent with my family was priceless.
The stress associated with traveling disappeared at the time of check in at the airport and I decided to fully enjoy the trip because I love it so much!

Before our journey I was looking for a suitable hand luggage.  The case had to be lightweight, handy and with a strap to hang on the shoulder. Looking in Matalan I found cabin bag that is ideal. This animal model immediately attracted my attention. Although it was available in two different colours, black and purple (pink ?!), I decided to go a bit frenzy (wild).

I paid £ 18 for the bag that seemed to me a very affordable price especially when it comes to quality and functionality, and the fact that the manufacturer gives 10-year warranty on the material. Although I took the photos immediately after buying it I decided to write the post after the trip to be able to share my objective opinion with you.

Cross my heart- the bag is magnificent! Metal handles don’t hurt hands even though the bags weight is 6 kg! Rigid bottom doesn’t allow the bag to deform which improves wearing comfort especially when wearing it on the shoulder. I held all documents in my case and the side pocket was ideal for them. I was able to pull them out very quickly when needed and put them back. There is a lining fabric inside the bag and a small zipper pocket. Purple (pink ?!)zippers add character to the bag and are of very good quality. Given the fact that I mostly appreciate the convenience when travelling, the bag worked out very well.

 

 

IMG_0996 IMG_0999 IMG_1002

 

 

translated by Violette


 

 

Idealny bagaż podręczny

Fasshion

20 Czerwiec 2016

Krótka przerwa od rzeczywistości to było coś niezmiernie mi potrzebne. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo. Mimo iż po powrocie potrzebowałam kolejnego tygodnia aby wpaść z powrotem w ten szaleńczy rytm, który wybija tempo mojego życia to czas spędzony z moja rodziną był niezastąpiony. Stres związany z podróżowaniem ustąpił w momencie odprawy na lotnisku i postanowiłam w pełni cieszyć się wyjazdem bo przecież tak to kocham!
Przed wyjazdem szukałam odpowiedniej torby na bagaż podręczny. Miała być lekka, poręczna i dająca zawiesić się na ramieniu. Buszując w sklepie Matalan znalazłam torbę, która idealnie się nadawała. Ten zwierzęcy wzór od razu rzucił mi się w oczy. Mimo iż była dostępna w dwóch innych kolorach, czarnym i fioletowym (różowym?!), zdecydowałam się na odrobinę szaleństwa.  Zapłaciłam za torbę £ 18 co wydaje mi się bardzo przystępną ceną zwłaszcza jeśli chodzi o jakość i funkcjonalność oraz fakt iż producent daje 10 lat gwarancji na materiał. Mimo iż zdjęcia robiłam zaraz po zakupie to zdecydowałam się, że post napisze dopiero po podróży żeby móc podzielić się z Wami obiektywną opinią.

Więc z ręka na sercu mogę stwierdzić że torba jest rewelacyjna! Metalowe rączki nie wżynały się w rękę mimo iż torba ważyła 6 kg! Sztywne dno nie pozwalało torbie się odkształcić co poprawiało wygodę noszenia szczególnie kiedy przewiesiłam sobie ją na ramie.   W swoim bagażu miałam dokumenty swojej rodziny a do trzymania ich idealnie sprawdziła się boczna kieszeń. Mogłam je bardzo szybko wyciągnąć w razie potrzeby i włożyć z powrotem. W środku torba jest wyszyta materiałem i jest w nim mała kieszonka zamykana na zamek.
Fioletowe (różowe?!) zamki dodają charakteru torbie i są bardzo dobrej jakości. Biorąc pod uwagę fakt, że podczas podróży najbardziej cenię sobie wygodę to torba sprawdziła się w 100%.

Follow:
Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *